Okulumuz ve Farkımız

Yeni eğitim dönemine Bahçeşehir'in en deneyimli ve en donanımlı kadrosuyla merhaba diyoruz.

Milli Eğitim programlarının sahip olduğu deneyim ve bir dizi Uluslararası sistemin sentezinden yararlanarak BEŞYILDIZ ANAOKULLARI'na özel bir eğitim programı hazırladık. Bunu yaparken sanat, spor, yabancı dil üçgeninin önemini göz önünde tuttuk. Özel BEŞYILDIZ ANAOKULLARI'nda eğitim ve öğretim programı çocuklarımız için yüksek standartlar ve yüksek beklentiler belirlemektedir. Karmaşık ve zor gelecekte farklılık gösterecek bireyler yaratmak, 3-6 yaş çocuğun bireysel farklılıklarını unutmadan, fiziksel ve sanatsal yetenekleri geliştirmek, özgüveni arttırmak, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirmek üzerinde durduk.

Özel BEŞYILDIZ ANAOKULLARI'nda İngilizce, Fransızca, Çince, bale, modern dans, folklör, bilgisayar, satranç, buz pateni, binicilik, kültür gezileri, sinema, tiyatro, yoga, plates, jimnastik gibi spor etkinliklerimiz var. Beden Eğitim öğretmeni eşliğinde sosyal beceri ve koordinasyon adı altında spor çalışmaları yapılmaktadır. Okulumuz 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Okulumuzda;3 Yaş: 5 Tam, 3 Tam, 5 Yarım, 4-5-6 Yaşlarımız 5 Tam Gün
Tam günümüz 08:00-18:00, yarım günümüzde 08:00-13:00 olarak eğitim vermekteyiz. Okulumuzda sabah kahvaltımızı 09:30'da, öğle yemeğimizi 12:30'da, ikindi kahvaltımızı da 15:45'de yiyoruz. Sizlere web sitemizde okulumuzu anlatmaya çalışacağız. Ama herşeyi size anlatabilmemiz mümkün değil. Sizleri okulumuza bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz. Atalarımız ne demiş; Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır diye.


Özel Beşyıldız Anaokulları

Geleceğin yıldız çocukları Özel Beşyıldız Anaokulları ile bir adım önde!

Bahçemiz

Toplam 2000 m² 'lik bir alana yayılmış olan yemyeşil bahçemiz sakin bir sokakta.. Trafik ve egzos kokularının endişesini taşımadan çocuklarınızı mutlu edecek kadar keyifli..

Okul Servisimiz

Okul servisimiz sabah 08 : 30 - 09 : 30 ; akşam 16 : 30 - 17 : 30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tüm servis araçlarında emniyet kemeri kullanımı zorunludur. Her servis aracının servis öğretmeni bulunmaktadır.

Uyku Odamız

3 ve 4 Yaş grubu tam gün programına dahil olan öğrencilerimiz öğlen yemeklerini yedikten sonra ellerini yıkayıp dişlerini fırçalarlar ve daha sonra pijamalarını giymek ve öğretmenlerinin okuduğu hikaye yada masalı dinlemek üzere uyku odası bölümüne geçerler.