Okulumuzda Bir Gün

Okulumuz 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulumuzda; 3 Yaş: 5 Tam, 3 Tam, 5 Yarım 4-5-6 Yaşlarımız 5 Tam Gün. Tam günümüz 08:00-18:00, yarım günümüzde 08:00-13:00 olarak eğitim vermekteyiz.

Okulumuzda sabah Circle Time (planlam çemberi) ile başlayıp 09:30'da sabah kahvaltımızı, 12:30'da öğle yemeğimizi, 15:45'de ikindi kahvaltımızı yiyoruz . Eğitim programımız hafta içi her gün 10.00’da başlar. 3-4 yaş grubu öğrencilerimiz yemeğin ardından bir buçuk saatlik bir dilimde öğle uykusuna yatarlar.

Çocuklarımızın en geç 09.45’de okulda olmaları programın sağlıklı yürümesi açısından gerekmektedir.

Özel BEŞYILDIZ ANAOKULLARI'nda İngilizce, Fransızca, Çince, bale, modern dans, folklör, satranç, yup, akılmatik, drama, kültür gezileri, sinema, tiyatro gibi aktivitelerin yanında yoga, plates, jimnastik gibi spor etkinliklerimiz var. Beden Eğitim öğretmeni eşliğinde sosyal beceri ve koordinasyon adı altında spor çalışmaları yapılmaktadır.

Anaokulumuzda çocuklar vakitlerini sadece sınıfta geçirmezler, sınıf dışında vakit geçirebilecekleri aktivite mekanları vardır. Çocuklar bahçede oynayabilir, atölyede değişik malzemeler kullanarak bir çalışma yapabilir, ışık atölyesinde gölge-ışık oyunları oynayabilir, dans odasında dans edebilirler. Toplamda sınıf alanı kadar bir alan sınıf dışı değişik aktiviteler için ayrılmıştır.

Ayrıca sınıfların içinde de çocukların ilgisini çekecek değişik köşeler bulunmaktadır. Mutfak köşesi, tamir köşesi, oyun blokları gibi.

Sizlere web sitemizde okulumuzu anlatmaya çalışacağız. Ama herşeyi size anlatabilmemiz mümkün değil.

Sizleri okulumuza bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz. Atalarımız ne demiş; Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır diye.
Özel BEŞYILDIZ ANAOKULLARI'nda İngilizce, Çince, bale, modern dans, folklör, bilgisayar, satranç, buz pateni, binicilik, kültür gezileri, sinema, tiyatro, yoga, plates, jimnastik gibi spor etkinliklerimiz var. Beden Eğitim öğretmeni eşliğinde sosyal beceri ve koordinasyon adı altında spor çalışmaları yapılmaktadır. Okulumuz 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okulumuzda; 3 Yaş: 5 Tam, 3 Tam, 5 Yarım, 4-5-6 Yaşlarımız 5 Tam Gün Tam günümüz 08:00-18:00, yarım günümüzde 08:00-13:00 olarak eğitim vermekteyiz. Okulumuzda sabah kahvaltımızı 09:30'da, öğle yemeğimizi 12:30'da, ikindi kahvaltımızı da 15:45'de yiyoruz. Sizlere web sitemizde okulumuzu anlatmaya çalışacağız. Ama herşeyi size anlatabilmemiz mümkün değil. Sizleri okulumuza bir fincan kahve içmeye davet ediyoruz. Atalarımız ne demiş; Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır diye.

Özel Beşyıldız Anaokulları

Geleceğin yıldız çocukları Özel Beşyıldız Anaokulları ile bir adım önde!

Bahçemiz

Toplam 2000 m² 'lik bir alana yayılmış olan yemyeşil bahçemiz sakin bir sokakta.. Trafik ve egzos kokularının endişesini taşımadan çocuklarınızı mutlu edecek kadar keyifli..

Okul Servisimiz

Okul servisimiz sabah 08 : 30 - 09 : 30 ; akşam 16 : 30 - 17 : 30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Tüm servis araçlarında emniyet kemeri kullanımı zorunludur. Her servis aracının servis öğretmeni bulunmaktadır.

Uyku Odamız

3 ve 4 Yaş grubu tam gün programına dahil olan öğrencilerimiz öğlen yemeklerini yedikten sonra ellerini yıkayıp dişlerini fırçalarlar ve daha sonra pijamalarını giymek ve öğretmenlerinin okuduğu hikaye yada masalı dinlemek üzere uyku odası bölümüne geçerler.